הורים ותלמידים יקרים - העמכם!

תמצית החיבור בעבודת החינוך הוא גילוי נפש האדם מתוך העצמה וגדילה. כמו גנן הזורע זרע והופך לפרח יפיפה, כך בכל אחד טמונה נפש אלוהית, ייחודית, מלאה במידות טובות וטוב אין סופי.

אצלנו, בישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות, אנו שואפים לחנך ולהנחיל לתלמידים ערכים בעבודת ה', אהבת התורה ובניית המידות באווירה תורנית מעצימה ומכילה, המחנכת לאחריות וחותרת למצוינות אישית בכל התחומים, מתוך מציאת הטוב, היופי והמיוחד שבכל תלמיד.

בשנים האחרונות, אנו מתקדמים ומתפתחים בה בלימודי הקודש עם כיתות בית מדרש, מרכז העצמה בקודש, לימודי תורה לשמה, לימודי גמרא, בקיאות והלכה, וכמו גם, בלימודים הכללייםהמדעיים-טכנולוגיים, עם מערכת תקשוב ענפה המשדרגת את הלמידה, מעבדת מחשבים חדישה,

מעבדות מדעים משוכללות ומגוון מגמות לימוד. אנו שמחים לשתף פעולה עם חברות מובילות במשק כמו מכון ויצמן, HP , האוניברסיטה הפתוחה ועוד.

תחושת המשפחתיות אשר מורגשת במסדרונות הישיבה, בשילוב הקשר אישי והחם עם הצוות חינוכי- מקצועי, אשר במסירות ובאהבה גדולה, מחנך את התלמידים, תורם רבות ליצירת סביבת לימודים מוצלחת ומוסיף עוד נופך של יופי מיוחד לישיבה.

כולי תפילה כי יחד נצליח לשמר ולהעצים, לגדל ולטפח את הילדים היקרים, להאמין ולשאוף להתקדמות ולצמיחה מתוך תורה ודרך ארץ ולזכות ולראות בגדולתם.

שלכם,

הרב דוד טברסקי - ראש הישיבה